HomeAbout CBTCBT for CouplesMy BackgroundContact InformationFees and PoliciesSelf Help MaterialsQ & A

Witam Państwa na stronie opisującej uslugi psychoterepautyczne naszego gabinetu.

Możecie Państwo skorzystać z porad individualnych, rozpocząć terapię w nurcie poznawczo behawioralnym lub terapię malżeńską. Warsztaty i zajęcia grupowe są prowadzone jedynie w języku angielskim.

Z czasem mam nadzieję rozbudować polskojęzyczną częsć strony. W tej chwili muszę się niestety ograniczyć do podania podstawowych informacji o procesie rozpoczęcia terapii, jej kosztach, moich kwalifikacjach, oraz nakreslić krótki profil terapii poznawczo behawioralnej.

Zamówienie Konsultancji

Wizyty możecie Państwo zamawiać bezpośrednio dzwoniąc pod 416-550-1072. Jest to numer pod którym możecie zostawić wiadomści w języku polskim. Wizyta też może być uzgodniona przez wysłanie e-maila na joannaszczeskiewicz@outlook.com. Skierowanie lekarskie nie jest konieczne.

Koszty Terapii

Regularne koszty terapii wynoszą $140 za sesję która trwa około godziny. Prosze wziąć pod uwagę że psychoterapia w prywatnym gabinecie nie jest objęta przez plan zdrowotny Ontario.

Jeżeli Państwo macie ubezpiecznie prywatne, stopień pokrycia kosztów psychoterapii zależy od Waszego kontraktu z firmą ubezpieczniową. Prosze o skontaktowanie się z kompanią ubezpieczeniową przed rozpoczęciem terapii i o zwerifikowanie w jakim stopniu Wasza firma pokryje uslugi terepeutyczne osoby z moimi kwalifikacjami. Naciskając tutaj (please link the form letter for insurance companies to the underlined word) możecie Panstwo pobrać krótki formularz streszczający moje kwalifikacje który możecie wysłać do Waszej firmy ubezpieczeniowej.

Moje Kwalifikacje

Posiadam licencjat z psychologii z University of Western Ontario oraz magistra w pracy socjalnej z University of Toronto. Jestem uprawnionym pracownikiem służby medycznej zarejestrowanym w Kolegium Pracowników Socjalnych i Pracowników Służb Społecznych (Ontario College of Social Workers and Social Services Workers). Jestem również akredytowana jako terepauta poznawczo-behawioralny przez Canadian Association for Cognitive and Behaviour Therapies oraz przez Academy of Cognitive Therapy (ACT). ACT jest związana z Dr. A. Beckiem, który jest powszechnie uważany za założyciela nurtu terapii poznawczo-behawioralnej. Pracuje w zawodzie od przeszło 15 lat i posiadam długie doświadczenie w terapii stanów depresyjnych oraz nerwicowych.

Ogólnie o Terapii Poznawczo-Behawioralnej

The Royal College of Psychiatrists przygotował streszczenie informacji o TPB w języku polskim:

http://www.rcpsych.ac.uk/healthadvice/translations/polish/terapiapoznawczo-behawioralna.aspx